Opinie

Nasze sukcesy

Są Waszymi sukcesami

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyczyni się do tego, że już w trakcie diety będziesz chciała/chciał kontynuować zapoczątkowany nowy styl życia.

Zauważysz jak dieta spowoduje, że chęć do nadmiernego jedzenia zamieni się w system regularnego odżywiania i jedzenia mniejszych porcji. Zyskasz dzięki temu kontrolę nad własnymi zachciankami i czasem poświęcanym do tej pory na jedzenie.

Zdasz sobie sprawę, że dieta stanie się dla Ciebie sposobem na życie. Zaczniesz coraz bardziej doceniać wolny czas, który możesz przeznaczyć na ulubioną aktywność, co będzie oznaczać, że zakupiona dieta jest właśnie dla Ciebie.

Sandii-studio-33

Dieta Cud!

Jedzenie przepyszne i bardzo różnorodne 🙂 teraz czekamy na efekty! 😉
Joasia

Wygodna dieta!

Przystąpiłam do diety, ponieważ mąż postanowił zadbać o zdrowie. Jest super; przede wszystkim smacznie i zdrowo, organizacyjnie super, ale nade wszystko wygodnie!!!!
Bożena
rzodkiew

Smacznie do celu 🙂

Dziękuję za pomoc w osiągnięciu celu. Teraz spróbuję samodzielnie, ale nie wiem czy dam sobie radę. Pewnie potrzebowałabym trochę edukacji, co do zdrowego żywienia. Jestem bardzo zadowolona z Państwa oferty i polecam ją każdemu. Wszystko smaczne świeże i urozmaicone. Faktycznie było "lekko" z dietą."
Joanna

Cel osiągnięty

Bardzo dziękuję za miesiące współpracy : ) Myślę, że nadszedł moment, w którym powinnam zacząć radzić sobie sama. Osiągnęłam zamierzony cel i teraz zrobię wszystko, żeby utrzymać wagę : ) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc w moim odchudzaniu.
Zosia

Kolejny etap

W tym tygodniu kończymy pierwszy etap naszej przygody, który niewątpliwie kończy się dla nas dużym sukcesem. Sukcesem, który przerósł nasze oczekiwania, dodał wiele sił, i sądzimy, że zachęci innych do podjęcia wspólnie z Panią takiego wyzwania. Razem z mężem ważymy w sumie prawie 40 kg mniej niż w styczniu, co w pełni zobowiązuje nas do wystawienia Pani wszelkich referencji, co z przyjemnością czynimy. Czas wakacji będzie dla nas urlopem od diety (oczywiście będziemy się pilnować 😉 i do tematu wracamy jesienią, ponieważ wyznaczyliśmy sobie (razem z trenerem Emilem) jeszcze kilka celów. Serdecznie pozdrawiamy, i prosimy o szczególne serdeczności dla Pana "Jedzonko", który przez tyle miesięcy dzielnie dostarczał nam jedzenie, uśmiech i pełen optymizm.
Państwo Fit 🙂

Spełniona

Witam. Zdecydowałam się już nie przedłużać abonamentu, ponieważ osiągnęłam pożądaną wagę i odzyskałam wspaniałe samopoczucie. Pora już zacząć samemu gotować, a Państwa dania dały mi bardzo wiele inspiracji i ochoty, żeby przygotowywać samej zdrowe i pyszne potrawy. Serdecznie dziękuję za te 2 miesiące i pomoc w odzyskaniu wymarzonej wagi, przepyszne jedzenie, terminowe dostawy oraz sympatyczną i ciepłą obsługę. Będę Państwa polecać wszystkim i nie wykluczam, że w czasie zawodowego zamieszania z radością do Państwa wrócę. Bardzo dziękuję za wszystko, życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam!
Sandra
Sandii studio-1
Bez-nazwy-24

Lżejsi, mniej zmęczeni i mamy więcej wigoru

Bardzo dziękujemy za współpracę i za smaczne jedzenie (dzieci też się przekonały) i nie wykluczam, że od września wrócimy z powrotem do zamówień.
Jesteśmy lżejsi, mniej zmęczeni i mamy więcej wigoru
Anna