Dlaczego my?

Dlaczego my?

Możesz mieć pewne wątpliwości dotyczące tego, czy akurat nasza oferta jest odpowiednia dla Ciebie i jednocześnie zastanawiać się jak szybko i skutecznie zamienić złe nawyki na zdrowy styl życia i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Wiemy jak bardzo Ci zależy na tym, by odnieść pełen sukces w odchudzaniu
i definitywnie zakończyć walkę z własnymi słabościami.

Zapewne cały czas zadajesz sobie pytanie, czy właśnie nasza dieta zapoczątkuje w Twoim życiu pozytywne zmiany. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zdasz sobie szybko sprawę, że im dłużej będziesz korzystała/korzystał z diety, tym lepsze będą Twoje wyniki zdrowotne i poprawi się Twoja kondycja.

Sprawdziliśmy bowiem, że nasze diety gwarantują unormowanie wyników badań lekarskich, a co za tym idzie innych parametrów związanych z siłą
i kondycją. Nie uwierzysz, jak bardzo widocznie wpłynie to na Twoją urodę, która odzyska swój urok i blask.

Zobacz to już teraz oczami wyobraźni, ale jeszcze nie zastanawiaj się jak wspaniale będziesz się czuć korzystając z naszej diety. Możesz testować oferty innych firm dietetycznych i spróbować wybrać najlepszą dla siebie ofertę, a w tym samym czasie zjeść nasz pierwszy, tańszy zestaw powitalny, który pozwoli Ci w pełni poznać walory zdrowotne i smakowe naszej diety.

Przejdź także na na dalsze strony, aby zapoznać się z opiniami o naszej firmie.

Nasze diety

Sprawdź co oferujemy

kapusta

Dieta balans

Jeżeli Twoim celem jest zrzucenie kilogramów w skuteczny i bezpieczny sposób lub poprawa sylwetki wybierz dietę balans. Dieta prowadzi do łagodnej i systematycznej utraty masy ciała, pozwalając na jej długotrwałe utrzymanie. Jest to najzdrowsza z diet, ponieważ zawiera wszystkie pełnowartościowe składniki pokarmowe. Dostępne kaloryczności to 1000, 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal.

salatka2

DIETA SEMI-WEGE

Zalecana jest osobom, które mają problemy z wysokim cholesterolem, otyłością lub pragnących poczuć się lekko w swoim ciele. Semi-wege to rodzaj diety zawierającej wszystkie składniki pokarmowe za wyjątkiem mięsa z dopuszczeniem ryb, jaj i nabiału. Z dietą semi-wege można skutecznie schudnąć lub utrzymywać wagę wybierając spośród kaloryczności 1000, 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal.

pomidorki

DIETA BEZGLUTENOWA

Dla osób pragnących unikać glutenu posiadamy ofertę diety bezglutenowej, w której produkty zawierające gluten zastępujemy produktami sojowymi, kukurydzianymi oraz ryżowymi. Jest również możliwość wyłączenia z tej diety grupy produktów nabiałowych zawierających laktozę. Kaloryczności diety w zakresie: 1000, 1200, 1500, 1800 i 2000 kcal.